Συχνές ερωτήσεις

Για τους αγώνες το Real Football διαθέτει διακριτικά μπλουζάκια, γάντια, μπάλες και διαιτητή στους αγώνες του πρωταθλήματος.

Διοργανώνονται συνολικά 2 πρωταθλήματα τον χρόνο, καλοκαιρινό και χειμερινό.

Οι αγώνες τα πρωινά του Σαββατοκύριακου (10:00-14:30), καθώς και όλες τις ημέρες 17:30-19:00, κοστίζουν 84 ευρώ (42 ευρώ η ομάδα).
Όλοι οι υπόλοιποι αγώνες, φιλικοί και πρωταθλήματος, κοστίζουν 100 ευρώ (50 ευρώ η ομάδα).

Για τα φιλικά είναι 1 ώρα και 30 λεπτά. Για το πρωτάθλημα είναι 2 ημίχρονα των 30 λεπτών, 5 λεπτά ημίχρονο και 10 λεπτά προθέρμανση.

Το γήπεδο είναι διαθέσιμο για αγώνες καθημερινά από τις 17:30 έως τις 23:00, καθώς και τα Σαββατοκύριακα από 10:00 έως 14:30 και από 17:30 έως 23:00.

Στο site μας στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ έχετε την δυνατότητα να δείτε τα αποτελέσματα του τρέχοντος πρωταθλήματος, καθώς επίσης και τα στατιστικά των γκολ και των ασσίστ. Στην ίδια ενότητα μπορείτε επίσης να δείτε και τα αποτελέσματα των αγώνων παλαιότερων πρωταθλημάτων.